sobota, 30 marca 2013

Marcowo! })i({

Cześć! })i({Jestem nie słowna... miałam pisać Wam coś częściej, ale uwierzcie mi, że ten miesiąc przebiegł mi pod znakiem braku jakiejkolwiek weny, inspiracji czy też po prostu... mobilizacji (nie napisałam nawet jednej strony swojej pracy >.<;;;) i czasu.

W każdym razie po świętach postaram się jakoś to nadrobić. Miejmy nadzieje, że Zając Wielkanocny przyjdzie do mnie razem z moją Muzą, która wybrała się najwidoczniej na urlop.

Ha ha .. Ale do rzeczy - w tym tygodniu działo się wiele...

Przede wszystkim 26 marca - moje urodziny. 
Z reguły z tym dniem bywa różnie... tym razem jednak był on w 100% udany. Nie wydarzyło się NIC złego!!! ━━━ヽ(ヽ(゜ヽ(゜∀ヽ(゜∀゜ヽ(゜∀゜)ノ゜∀゜)ノ∀゜)ノ゜)ノ)ノ━━━!!!!

Mój coord z tamtego dnia: 
Spinki-kokardki New Yorker 
Peruka eBay 
Sukienka carry
Halka CCT Fashion 
Rajstopy allegro 
Kowbojki nie pamiętam nazwy sklepu, mają już kilka lat~Taaaak! Tamtego dnia przyszła też moja peruka~! Jest śliczna, a włosy, mimo że syntetyczne wyglądają bardzo naturalnie! Stanowczo mogę polecić Wam tego >>>sprzedawcę<<< ^_________^
Ale wracając do moich urodzin - tego dnia nie wydarzyło się po prostu NIC negatywnego. Wszystko było po prostu świetne. Oto kilka zdjęć: 


 Ru, Judyta i Ulcia

 oraz Sisu, ja i Mib ^^

Prezenty też dostałam piękne!!!! *___*

Ale to nie wszystko! Kolejny prezent zaskoczył mnie dziś, wraz z przyjazdem Magdy z Warszawy:

Ponadto dostałam jeszcze kartę podarunkową do H&M od Hitsu, Kiry i Łukasza ^____________^  
Na pewno ją wykorzystam!!!!

Jak nie kochać takich przyjaciół *_______________*? Wszyscy sprawili, że ten tydzień był po prostu CUDOWNY!!

Poza tym w tym tygodniu do Białegostoku przyjechał nasz znajomy z Japonii. Super fajnie, ale takie wizyty są strasznie męczące! Bardzo lubię spędzać czas z ludźmi różnych kultur, ale przyjazd Japończyków zawsze zapowiada natężenie się wysiłku umysłowego βακα…_〆(゜▽゜*);; 
Mimo wszystko - GANBARIMASU! ha ha... 

Ponadto, jak wszyscy wiemy, zbliżają się Święta Wielkanocy. Dlatego chciałabym wszystkim Wam złożyć serdeczne życzenia ^^~! Wy też trzymajcie za mnie kciuki, abym po świętach w końcu zrealizowała moje blogowe obietnice, ok? 

YE━━━━━━ d(゜∀゜)b ━━━━━━SA na zakończenie jeszcze moja fotka w nowej peruce: 

})i({ AgEpOyO })i({

.iris })i({4 komentarze:

  1. Hej :) Znalazłem Twojego bloga niedawno ale już mi się bardzo podoba i będę tutaj częstszym gościem :3 Dodaję oczywiście do obserwowanych~ <3

    ami-de-dieu.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. jak już mówiłam na fb, super uroczo <3 ! mój Ty Bąbelku! <3

    OdpowiedzUsuń